Czwartek, 4 Czerwiec 2020
Wstrzymanie wszystkich akcji szkoleniowych DO ODWOŁANIA! PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 06. Kwiecień 2020 09:43

Prezesi związków i klubów sportowych ! Trenerzy realizujący szkolenie w kadrach wojewódzkich i ośrodkach sportowych!

W związku z obowiązującymi rygorami ,wprowadzanymi przez władze państwowe, wywołanymi epidemią koronawirusa, przypominam, że od dniu 13 marca  wstrzymaliśmy  wszystkie akcje szkoleniowe, o czym powiadomiono drogą mailową wszystkich prezesów związków i kluby realizujące zadania szkoleniowe przy zaangażowaniu samorządowych i ministerialnych środków finansowych.

Decyzja obejmowała zarówno realizację szkolenia w kadrach wojewódzkich jak też w ośrodkach szkolenia sportowego.

Odwołano również finansowanie udziału w  zawodach  sportowych.

Jednocześnie zawiadamiamy, że zakaz zostaje przedłużony i obowiązuje DO ODWOŁANIA!

Proszę nie składać żadnych preliminarzy na akcje szkoleniowe jak również na inne działania związane z ze szkoleniem i współzawodnictwem

Pozostajemy z nadzieją  na rychłe  zwycięstwo z pandemią i powrót  do normalności.

Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu
Olsztyn, 03.04.2020