Narada Prezesów 20.06.2016 Olsztyn PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 13. Czerwiec 2016 00:00

Zapraszam PP Prezesów Wojewódzkich  Związków Sportowych oraz Klubów - dyscyplin nie posiadających struktur wojewódzkich a będących członkami Warmińsko – Mazurskiej Federacji Sportu na doroczną naradę, która odbędzie się w dniu 20 czerwca (poniedziałek) w Sali konferencyjnej Warmińsko- Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie ul Piłsudskiego 57.

Początek narady o godzinie 12.00

Przedmiotem spotkania będą zasady finansowania zadań w drugim półroczu 2016 roku, zmiany w funkcjonowaniu kadr wojewódzkich oraz udział  w zawodach OOM w sportach letnich i mistrzostwach kraju.

Zbigniew Lewicki
Warmińsko – Mazurskiej