Wtorek, 17 Październik 2017
Po Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym W-MFS PDF Drukuj Email
Artykuł dodany przez: Rafał Furgał
Poniedziałek, 22. Luty 2016 00:00

W dniu 20.02.2016r. w Olsztynie, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu.

W zebraniu jako zaproszeni Gości uczestniczyli m.in.  Pani Wioletta Śląska-Zyśk - Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Pan Waldemar Buszan – Dyrektor Biura Sportu Urzędu Marszałkowskiego.

Delegaci na Zebraniu podsumowali 4-letną kadencję, udzielili absolutorium ustępującym władzom oraz uchwalili zmiany w Statucie W-MFS.

Na nową kadencję na Prezesa Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu został wybrany Pan Zbigniew Lewicki.

Wybrano nowy zarząd W-MFS w składzie:

Lewicki

Zbigniew

Grudziński

Jurewicz

Bolesław

Klej

Kotulski

Kozicz

Lewalska

Beata

Litwiński